Dolnośląski Związek Lekarzy Rodzinnych - Pracodawców

54-153 Wrocław, ul. Dobrzańska 13/2 , tel. (71) 344-17-85 , biuro@lekarze.rodzinni.pl

 

NOWOŚCI

PROJEKTY UE

ZWIĄZEK

OPINIE

OF. PRACY

GR.ZAKUPOWA

SZUKAJ

DOŁĄCZ

FORUM

LEKI

LINKI

KONTAKT


Reklama

Szanowni Państwo,

 

W związku z koniecznością zgłoszenia do Ministerstwa Zdrowia organizacji reprezentatywnych, t.j. w których liczba osób zatrudnionych i osób udzielających świadczeń zdrowotnych przekracza 10 000, prosimy o zgłaszanie (biuro@lekarze.rodzinni.pl) , nie później niż do czwartku 2 kwietnia 2018 , do godz. 12:00 informacji o :

 

Przekazana liczba dotyczy łącznie trzech grup (dane podajemy w liczbach – nawet jeśli jest 1/10 etatu – to podajemy , że to jedna osoba) :

 

1.Wszystkich osób zatrudnionych w danym podmiocie na podstawie umowy o pracę (nawet jeżeli dana osoba nie świadczy usług zdrowotnych, a więc np. konserwatorzy).

2.Osób udzielających świadczeń zdrowotnych na rzecz danego świadczeniodawcy w innych formach (umowy cywilnoprawne, umowy z podwykonawcami).

3.Właściciele przychodni.

 

W pierwszej grupie mieści się także personel medyczny (lekarze, pielęgniarki), o ile tylko jest zatrudniony na podstawie umowy o pracę.

W drugiej grupie zaś mieści się tylko personel medyczny, o ile jest zatrudniony w innej formie niż umowa o pracę (a więc lekarze, pielęgniarki, rehabilitanci, fizjoterapeuci, itp.)

 

Prezes DZLR-P

J.Krajewski

 

FUNDACJA

Reklama

POZYTYWNIE

Reklama

GRUPA ZKUPOWA

Reklama

Copyright © 2011. All Rights Reserved.