Dolnośląski Związek Lekarzy Rodzinnych - Pracodawców

54-153 Wrocław, ul. Dobrzańska 13/2 , tel. (71) 344-17-85 , biuro@lekarze.rodzinni.pl

 

NOWOŚCI

PROJEKTY UE

ZWIĄZEK

OPINIE

OF. PRACY

GR.ZAKUPOWA

SZUKAJ

DOŁĄCZ

FORUM

LEKI

LINKI

KONTAKT


Reklama

Informujemy, iż w najbliższą sobotę, 12 maja od godz. 10:00 odbędzie się dzień otwarty w naszym Centrum Chorób Piersi – Breast Unit przy Dolnośląskim Centrum Onkologii we Wrocławiu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z Breast Unit wszystkich chętnych lekarzy z współpracujących z Panią, placówek POZ. Szczegóły w linku: https://dniotwarte.eu/wydarzenia/wydarzenie/zobacz-strefe-rozowej-wstazki

 

Jednocześnie dzień otwarty będzie również w filii DCO w Jeleniej Górze – w ośrodku radioterapii. Szczegóły w linku: https://dniotwarte.eu/wydarzenia/wydarzenie/dowiedz-sie-czym-jest-radioterapia-w-leczeniu-nowotworow-zwiedzanie-filii-dco-w-jeleniej-gorze

 

ZOBACZ BREAST UNIT „OD KUCHNI”

 

Zapraszamy mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska do Centrum Chorób Piersi – Breast Unit w sobotę 12 maja od godz. 10:00 do 12:00.

Otwieramy dla publiczności jedyny w regionie nowoczesny ośrodek leczenia raka piersi w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE).

 

Centrum Chorób Piersi – Breast Unit w Dolnośląskim Centrum Onkologii powstało głównie dzięki środkom unijnym. W programie dni otwartych jest m.in. zwiedzanie części diagnostycznej, Strefy Różowej Wstążki i Oddziału Chorób Piersi.

 

Gości oprowadzą: dr Piotr Kasprzak, szef Zakładu Diagnostyki Chorób Piersi, Agnieszka Szemiel, oddziałowa Breast Unit i Agnieszka Czajkowska, rzeczniczka prasowa DCO.

Sobota 12 maja, godz. 10:00-12:00, Centrum Chorób Piersi Breast Unit, pl. Hirszfelda 12.

W tym samym czasie 12 maja od godz. 10:00 – po raz pierwszy dla zwiedzających otworzy się też filia DCO w Jeleniej Górze – ośrodek radioterapii.

 

Mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic będą mogli obejrzeć nowoczesny aparat do radioterapii i pracownię tomografu. Na pytania gości odpowie dr Małgorzata Piotrowska i technik Monika Niemiec.

 

Filię radioterapii DCO w Jeleniej Górze także sfinansowano ze środków UE.

Zakład Radioterapii – filia w Jeleniej Górze, ul. Ogińskiego 6 (przy wojewódzkim szpitalu specjalistycznym).

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) to największe wydarzenie dla projektów europejskich w Polsce. Są one organizowane już po raz piąty przez trzy dni w maju w różnych polskich miastach.

FUNDACJA

Reklama

POZYTYWNIE

Reklama

GRUPA ZKUPOWA

Reklama

Copyright © 2011. All Rights Reserved.