NOWOŚCI

PROJEKTY UE

ZWIĄZEK

OPINIE

OF. PRACY

GR.ZAKUPOWA

SZUKAJ

DOŁĄCZ

FORUM

LEKI

LINKI

KONTAKT


Reklama

Tegoroczna edycja wydarzenia będzie realizowana przez trzy dni. Sesje oraz debaty 14 i 15 czerwca zostaną zorganizowane w formule hybrydowej – stacjonarnie w Katowicach, z zachowaniem wszelkich wymogów reżimu sanitarnego, a także z możliwością udziału zdalnego. Trzeciego dnia Kongresu – 16 czerwca – wydarzenie przeniesie się w całości do internetu.

 

Na obszerny program VI Kongresu Wyzwań Zdrowotnych złoży się kilkadziesiąt sesji w sześciu głównych blokach tematycznych:

 

Polityka zdrowotna

Finanse i zarządzanie

Terapie

Nowe technologie

e-Zdrowie

Edukacja

 

Do czynnego udziału w VI Kongresie Wyzwań Zdrowotnych zaproszeni zostaną wybitni specjaliści reprezentujący kilkanaście dyscyplin medycznych, przedstawiciele świata nauki, polityki, administracji samorządowej, organizacji pozarządowych – w tym zrzeszających pacjentów – oraz gospodarki, biznesu, przemysłu farmaceutycznego, finansów i rynku ubezpieczeniowego.

 

Udział możliwy tylko po rejestracji na stronie: http://www.hccongress.pl/go/rejestracja

 

Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną i obowiązujące obostrzenia, Organizator gwarantuje udział online każdemu zarejestrowanemu uczestnikowi. Udział online jest bezpłatny. O dopuszczeniu do udziału stacjonarnego będziemy informować w możliwie najszybszym terminie.

 

Załączniki:

Regulamin eventu

Regulamin usług elektronicznych

Zasady Bezpieczeństwa

 

20 LAT RAZEM

FUNDACJA

Reklama

POZYTYWNIE

Reklama

GRUPA ZKUPOWA

Reklama

Copyright © 2011. All Rights Reserved.